EN

Hizmetler


Medya sektöründe çok geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Uzman ve tecrübeli ekibimizin yegane amacı müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayıp, onları en kusursuz şekilde temsil etmektir.

 

Medya Pazarlama

İş ortaklarımız için reklam alanı satış ve pazarlamasını yapmaktayız.İş ortaklarımızı en iyi şekilde temsil ettiğimiz konusunda kendimize güveniyoruz.
Medya sektöründe, benzeri olmayan portföyümüzle pazarlama hizmeti veriyoruz. Temsil ettiğimiz firmalarla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen web sitemizin portföy bölümünü ziyaret ediniz.

Portfolyomuz

Medya Danışmanlığı

Medya sektöründeki uzmanlığımızı, bilgimizi ve tecrübemizi kullanarak müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz.Yerel sektör analizi, firmalara özel danışmanlık, strateji danışmanlığı, Pazar araştırması ve tahminleri konularında hizmet ederek en iyi kararı vermek isteyen yatırımcılara yön göstermekteyiz. Bu zamana kadar medyanın, tv , radyo ve içerik yönetimini de kapsayan tüm alt sektörlerindeki lider şirketlerle bir çok proje yaptık. Danışmanlık hizmetlerimize dünyanın dört bir yanından talep gelmektedir.

İçerik Hizmeti

Türk filmleri ve yerli / yabancı programların yayın lisans haklarına sahibiz. Sales house bu içeriği seçkin tv kanallarına ve belli başlı yerel kanallara dağıtır. TV endüstrisinde etkili bir güç olarak bulunmaya devam etmekle beraber, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın işlerini büyütmeye bağlılığımızla ve endüstriye olan katkılarımızla gurur duyuyoruz.