EN

Satış Ofisi Hakkında


Hakkımızda

Sektördeki tecrübesi ve başarısıyla beraber iş ortaklarımıza ve müşterilerimize en iyi çözümleri ve hizmetleri sunan lider bir medya pazarlama şirketiyiz. Geniş iş ortakları portföyümüzle ve reklam sektörünün TV, Radyo, Basılı Medya ve İnteraktif Medya gibi bir çok alandaki pazarlama tecrubemimizle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktayız. Prestijli ve hızla yükselen TRT, Discovery, Planet TV, Discovery, TRT Radyo, Viva Radyo, Show Radyo gibi lider medya şirketlerinin tercih ettikleri iş ortağıyız. Çok sayıda mecramızla, reklamverenlerin ve ajansların başarılı reklam kampanyaları yürütmelerine destek oluyoruz. Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın en büyük Eğlence&Medya Holdingi olan Choueiri Group’un münhasır olarak  Türkiye temsilciliğini yürütmekteyiz.

Misyonumuz

Medya pazarlama alanındaki uzmanlığını yeni medya ürünleri/mecraları ve çapraz medya kullanımları ile piyasaya ve müşterilere avantaj yaratacak şekilde konumlandırmak.

Vizyonumuz

Medya pazarlama alanında hizmet eden global ve lider bir firma olmak.

Yaklaşımımız

Çalıştığımız iş ortaklarının kültür ve önceliklerini özümseyerek/gözönünde bulundurarak, onları en iyi şekilde temsil ederiz.Satış ekibimiz sonuç odaklı, tecrübeli ve bu alanda başarısını kanıtlamış bir ekiptir.